Back to results list

Zkušený Java Vývojář

Location: Praha Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 5 months ago Reference: 3041067
Jste odborníkem v oblasti programování v JAVA? Rád/a bysta se podílel/a na zajímavých interních projektech? Nechcete pracovat v open space? Chcete pracovat v týmu přátelských a pohodových kolegů? Potom mám pro Vás skvělou nabídku!

Nabídneme Vám nejen:
* zajímavou a samostatnou práci
* super tým kde si kolegové dokáží navzájem pomoct a poradit
* výborný plat
* prostor pro učení se novému
* nebudou chybět stravenky a další benefity

Co budete dělat:
* vyvíjet a testovat nové aplikace a funkcionality
* rozvíjet stávající aplikace

Co od Vás očekáváme:
* pokročilá znalost Java SE, nebo J2EE
* zkušenost s Tomcat/Websphere Application Server
* zkušenost s IDE Eclipse a Maven

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi prosím Vaše aktualizované CV.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Zdeněk Breburda
Principal Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Mob: +420 702 118 603
www.linkedin.com/in/zdenekb
zdenek.breburda@reedglobal.com