Back to results list

Vývojový konstruktér motorů

Location: BRNO Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: 18 days ago Reference: 3101419
Pro našeho klienta, zahraniční společnost, která navrhuje a vyrábí motory do nejnáročnějších prostředí, pomáháme obsazovat pozici Konstruktéra motorů. Tým je zaměřený na vývoj řešení a jeho realiazace dle požadavků zákazníka.

Na této pozici bude Vaším úkolem:
• Návrh konceptu i detailní konstrukce dílů
• Tvorba kompletní konstrukční dokumentace pro výrobu včetně 3D modelů, výkresů a kusovníků
• Kontrola zakázky ve výrobě z konstrukčního hlediska
• Komunikace s týmy v oddělení výroby, kvality a nákupu

Váš profil:
• Vzdělání technického zaměření
• Zkušenosti v oblasti vývoje a konstukce
• Znalosti některého z konstrukčních programů
• Komunikativní znalost AJ

Klient nabízí:
• Práce v atraktivním zázemí silné mezinárodní společnosti
• Velmi motivující platové ohodnocení a další benefity
• Vynikající odborná příprava a školení
• Příležitost pro kariérní růst

Místo pracoviště:
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Lenka Zůfalá, REED – Engineering
+420 702 093 129; lenka.zufala@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.