Back to results list

Vezető belső auditor

Location: SZOMBATHELY Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3042538
Megbízónk egy nemzetközi hátterű vállalatcsoport, amely az autóipar és a megújuló energiaipar számára magas színvonalú elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik.
Jelenleg munkatársat keresünk
Vezető belső audítor
pozícióra
Feladatok:
• Éves audit tervek készítése (ISO/TS 16949, IATF 16946, VDA 6.3),
• Belső auditok szervezése és vezetése (ISO/TS, IATF 16949, VDA 6.3) MAG és CAP egységek, illetve a központi területeken,
• Minőségi fejlesztési terv negyedéves rendszerességgel történő készítése,
• QM rendszer fejlesztését segítő intézkedések előterjesztése,
• Oktatások rendszeres szervezése, társauditorok képzése a helyes auditálási gyakorlatról,
• Tudásának fejlesztése az SZ LQM rendszer és arra vonatkozó szabványainak eljárási szabályozásával kapcsolatban.
Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség,
• Legalább 2 éves szakmai tapasztalat a belső auditok terén,
• Középfokú angol nyelvtudás,
• Kommunikációs készség,
• Problémamegoldó készség.

Juttatások:
• Cafeteria
• Utazási költség-térítés
• Lakhatási támogatás
• Versenyképes bérezés

Lokáció: Szombathely
Kontakt:
Cserniga Vivien
vivien.cserniga@reedglobal.com
06/18833-575