Back to results list

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Location: AJKA Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 5 months ago Reference: 3042961
Ügyfelünk, összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok, többek között a szépségápolás, a háztartási kisgépek és autóipari ágazatokból.
Ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például a szerszámgyártás, műanyag fröccsöntés, alkatrész gyártás, termék összeszerelés.
A jelenleg 400 főt foglalkoztató ajkai vállalatuk új munkatársat keres új projektjeinek támogatásához, az alábbi munkakörbe:

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
Feladatok:
• A minőség folyamatos fenntartásának biztosítása ISO 9001 és ISO / TS 16949 szabvány és belső szabályozások alapján
• Minőségi elemzések, problémamegoldó módszerek használata
• Belső és külső auditokon, PDCA elemzésekben való aktív részvétel
• Vevői reklamációk kezelésében, javító intézkedések bevezetésében és azok nyomon követésében való részvétel
• A minőségbiztosítási eljárások betartásának felügyelete
• Új termékek gyártásba történő bevezetésében való aktív részvétel
Elvárások:
• Mérnöki végzettség
• 3-5 év gyártási területen szerzett tapasztalat
• Hibaelemző, problémamegoldó módszerek ismerete (FMEA, 8D, Ishikawa, Pareto, 5Why, SPC, PPAP, APQP)
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
• Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
• Jó kommunikációs és szervezési ismeretek
• Microsoft Office erős ismerete
Előny:
• német nyelvtudás
• autóiparban szerzett tapasztalat

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, szociális juttatás-csomagot (kedvezményes étkezés, Cafeteria, útiköltség-térítés, albérleti támogatás), fejlődési-, és előrelépési lehetőséget biztosítunk multinacionális környezetben.

Lokáció: Ajka

Kapcsolat:
Cserniga Vivien
vivien.cserniga@reedglobal.com
061883575