Back to results list

Vedoucí vývojové laboratoře

Location: TŘEBÍČ Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 5 months ago Reference: 3045132
Ve spolupráci s přední světovou společností v oblasti automotive, hledáme do týmu člověka na pozici Vedoucího vývojové laboratoře, který bude zodpovědný za vedení a kordinaci týmu zkušebních inženýrů a techniků.

Na této pozici bude Vaším úkolem:
• Vedení týmu cca 7 inženýrů a techniků
• Tvorba zkušebních programů, zpracování a prezentace zkoušek
• Testování nových prototypů
• Zajišťování údržby , validace a kalibrace
• Komunikace s vývojovým týmem a zákazníky pomcelém světě

Váš profil:
• Vzdělání technického zaměření
• Zkušenosti z vývoje a z testovací laboratoře
• Znalosti v oblasti zkušebnictví
• Zájem o automotive
• Komunikativní znalost AJ

Klient nabízí:
• Práce v atraktivním zázemí silné mezinárodní společnosti
• Velmi motivující platové ohodnocení a další benefity
• Vynikající odborná příprava a školení
• Příležitost pro kariérní růst

Místo pracoviště: Vysočina
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek