Back to results list

Vedoucí kvality

Location: Other Salary: 1200000.00 - 1500000.00 CZK Per Annum
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: 2 months ago Reference: 3067691
Jeden z předních automobilových dodavatelů, který dodává své výrobky pro všechny velké hráče na automotive trhu a patří mezi nejrychleji rostoucí technické centrum v Evropě, momentálně hledá Vedoucího Kvality

Co bude Vaším úkolem?

• koordinace kvality a zajišťování plnění cílů pro dané termíny
• přímé vedení skupiny manažerů kvality (tři úseky pro výrobu prémiových produktů)
• řízení dokumentace pro audity
• rozvoj kvality a zavádění nových linek do výroby
• komunikace se zákazníky a dodavateli
• nastavování a kontrola KPI, TPM, 8D

Na co se můžete těšit?

• práce ve společnosti, která je velkým hráčem na trhu v oboru automobilového průmyslu
• velice zajímavé platové ohodnocení
• plně hrazené stravenky
• bonusová složka mzdy v závislosti na plnění cílů
• služební automobil i k soukromým účelům

Jaký profil hledáme?

• zkušenosti na obdobné vedoucí pozici ve strojírenské výrobě
• minimálně 5 let zkušeností v oboru kvality
• znalost APQP, PPAP, FMEA
• komunikativní anglický jazyk
• organizační schopnosti

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV na jan.vozenilek@reedglobal.com.

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Budeme se těšit na spolupráci.

Jan Voženílek
Recruitment Consultant
REED Engineering
Palladium, námìstí Republiky 1, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Tel: (+420) 220 873 604 (Direct) | Mob: (+420) 727 902 035