Back to results list

Tapasztalt könyvelő tanácsadási területre

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Accountancy & Finance Job Type: Permanent
Posted: 24 days ago Reference: 3055905
Könyvvizsgálattal, adótanácsadással foglalkozó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat hosszú távra a következő munkakörbe:

Feladatok:
- Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
- Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára
- Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése
- Hatóságokkal való kapcsolattartás (KSH, NAV, MNB)
- Számviteli kérdések megválaszolása
- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel
- 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Minimum 2 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelv középszintű ísmerete (főképp írásban)
- Ügyfélközpontú szemlélet

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület