Back to results list

SW Developer C#

Location: Praha Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 26 days ago Reference: 3081026
Pro českou technologickou společnost, která se zabývá vývojem špičkových softwarových a hardwarových řešení v oblasti automotive, zdravotnictví, ale i například telekomunikace a průmyslu, hledáme SW Developera C#, který bude vyvíjet unikátní aplikaci a ocení dlouholetou tradici společnosti, která působí na mezinárodním poli.

Co budete dělat:

• Pracovat v týmu 2-6 kolegů, společně se budete řídit Scrumem
• Samozřejmě půjde především o vývoj aplikací
• Součástí agendy bude také analýza zákaznických požadavků
• Vytvářet budete i Unit testy
• Při komunikaci se zahraničním klientem využijete i své znalosti angličtiny
• A pokud budete chtít, budete mít možnost i vyjet do zahraničí
(v rámci Evropy)

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání technického směru nebo středoškolské s několikaletou praxí v oboru
• Alespoň školní praxe s programováním v C#, u seniorních pozic min. 3 roky praxe
• Ochotu pracovat v týmu
• Dobré analytické myšlení i komunikační schopnosti
• Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme:

• 5 týdnů dovolené
• Sickdays
• Multisport karta
• Stravenky
• Jazykové kurzy
• Příspěvek na pojištění

Lokalita: Praha

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi prosím Vaše aktualizované CV.
Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajův souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Lima Pozanová
IT Recruitment Consultant
Email: lima.pozanova@reedglobal.com
Mob: +420 725 826 428
www.linkedin.com/in/lima-pozanová/