Connecting...

Back to results list

Supplier Development Specialist

Location: Aleksandrów Łódzki Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 2 months ago Reference: 3107445
W związku z rozwojem struktur naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Supplier Development Specialist . Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania związane z audytem dostawców oraz utrzymaniem wysokiej jakości dostawców.

Zadania :

- Ocena jakości dostawców, zarządzanie okresowym przeprowadzaniem audytów dostawców;
- Rozwijanie i ciągłe doskonalenie procesu zarządzania jakością dostawców;
- Zarządzanie ryzykiem - monitorowanie i prowadzenie działań zapobiegawczych i korygujących mających na celu uniknięcie lub zminimalizowanie wszelkich kwestii związanych z jakością dostawców;
- Prowadzenie projektów rozwojowych i optymalizacyjnych z wybranymi dostawcami.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne);
- Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w dziale jakości lub w dziale inżynieryjnym);
- Znajomość zagadnień związanych z łańcuchem dostaw, obszarem jakości i audytów;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Umiejętność czytania rysunków technicznych;
- Znajomość metodologii Lean/ Six Sigma;
- Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiazywaniu problemów;
- Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
- Miłą atmosferę pracy.