Connecting...

Back to results list

Starszy Inżynier Sprzedaży - technika napędowa

Location: ŁÓDŹ Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 3 months ago Reference: 3042878
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego  Inżyniera ds. Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie i koordynację strategii sprzedaży powierzonych grup produktowych na rynku polskim.

Zadania:

- Aktywne prowadzenie sprzedaży napędów elektrycznych oraz maszyn elektrycznych;
- Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
- Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych produktów;
- Kontrola terminowości i wolumenu pozyskiwanych zamówień.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika lub mechanika);
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
- Bardzo dobra znajomość rynku sprzedawanych produktów oraz segmentu odbiorców przemysłowych;
- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji;
- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
- Prawo jazdy kategorii B;
- Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
- Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
- Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.