Connecting...

Back to results list

Starszy Inżynier Sprzedaży - robotyka

Location: KRAKÓW Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 3 months ago Reference: 3083311
W związku z rozwojem struktur naszego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

STARSZY INŻYNIER SPRZEDAŻY - ROBOTYKA

Zadania:

 - Sprzedaż robotów przemysłowych na terenie Polski głównie do klientów w branży automotive;
 - Sprzedaż kompletnych aplikacji zrobotyzowanych dla branży automotive;
 - Wdrażanie ustalonej strategii sprzedaży urządzeń/aplikacji zrobotyzowanych na terenie Polski;
 - Przygotowywanie raportów sprzedażowych przedstawiających poszczególne etapy wdrożenia ustalonych działań;
 - Uczestnictwo w organizacji i prowadzeniu konferencji oraz akcji marketingowych promujących aplikacje zrobotyzowane;
 - Pomoc w definiowaniu budżetu i strategii sprzedaży na terenie Polski;
 - Realizacja wdrożonych planów sprzedażowych, oraz akcji marketingowych;
 - Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na terenie Polski;
 - Przygotowywanie ofert handlowych, współudział w przygotowaniu rozwiązań technicznych i ich wycen;

Wymagania:

 - Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, budowa maszyn, elektronika, mechatronika);
 - Minimum 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji w Przemyśle;
 - Doświadczenie z zakresu sprzedaży robotów przemysłowych i / lub zagadnień technicznych związanych z robotyzacją procesów w zakładach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem;
 - Umiejętność planowania i myślenia strategicznego;
 - Zdolności organizacyjne;
 - Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, łatwość nawiązywania kontaktu;
 - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
 - Prawo jazdy kat B;
 - Gotowość do częstych podróży służbowych.