Connecting...

Back to results list

Starszy Inżynier ds. jakości dostawców

Location: ŁÓDŹ Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 2 months ago Reference: 3070369
Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku. W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing.

W związku z rozwojem struktur naszego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

STARSZY INŻYNIER DS. JAKOŚCI DOSTAWCÓW

Opis stanowiska:
Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych komponentów oraz procesu technologicznego
Prowadzenie dokumentacji jakościowej dostawców, sporządzanie raportów okresowych.
Nadzór nad jakością dostarczanych komponentów.
Przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców.
Weryfikacjia poprawności procedur, planów produkcyjnych, układanie harmonogramów audytów oraz przeprowadzania testów wyrobów.
Rozwijanie dostawców w zakresie podnoszenia jakości dostarczanych komponentów.
Wykorzystywanie metod zarzadzania jakością (6 Sigma bądź podobnych).

Wymagania:
2-3 lata doświadczenia w pracy przy przeprowadzaniu audytów dostawców.
Wykształcenie wyższe techniczne.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Znajomość oprogramowania MS Office, AutoCad
Biegła znajomość języka angielskiego.
Gotowość do częstych podróży służbowych
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji na rynku.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Atrakcyjny system wynagrodzeń.