Connecting...

Back to results list

Specjalista ds. Procesów i Doskonałości Operacyjnej

Location: KRAKÓW Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 2 months ago Reference: 3095043
W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Procesów i Doskonałości Operacyjnej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizowanie i optymalizowanie procesów wewnętrznych w Spółce.

Zadania :

 - Analizowanie i optymalizowanie procesów wewnętrznych w Spółce, z uwzględnieniem wymagań i standardów międzynarodowej Grupy, ze szczególnym ukierunkowaniem na procesy: zarządzania jakością, zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania projektami oraz stosowane systemy i aplikacje informatyczne;
 - Proponowanie i promowanie nowych rozwiązań oraz udział w zespołach projektowych, których celem jest podnoszenie jakości i efektywności organizacji
 - Prowadzenie audytów prawidłowości realizacji procesów z wymaganiami;
 - Ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań (best practice) - benchmarking.

Wymagania:

 - Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
 - Minimum 4-5 lat na podobnym stanowisku w międzynarodowej korporacji;
 - Praktyczna znajomość metodologii usprawniania procesów biznesowych;
 - Praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami – wiedza potwierdzona certyfikatem (np. PMI);
 - Bardzo dobra obsługa programów komputerowych (MS Visio, MS SharePoint); znajomość funkcjonalności modułów systemu SAP;
 - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
 - Zdolność analitycznego myślenia;
 - Chęć ciągłego doskonalenia;
 - Doskonała organizacja pracy własnej.