Back to results list

Specialista plateb

Location: BRNO, KRAJ JIHOMORAVSKÝ, CZECH REPUBLIC Salary: Salary Negotiable
Sector: Business Support Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: 2 months ago Reference: X3-448978

Máte zkušenosti se zpracováním faktur? Pracujete na pozici AP nebo AR a chcete se posunout dál? Jste pečliví a baví Vás práce s čísly?

Pracovní náplň:

  • Zpracování platebních operací
  • Identifikace nesrovnalostí a jejich vyrovnání na bankovních a GL účtech
  • Řešení dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • Reportování a spolupráce na uzávěrkách

Vhodný kandidát by měl mít:

  • SŠ/VŠ (ideálně ekonomického zaměření)
  • Ideálně praxi na pozici, kde se setkal s platebními transakcemi, např. z pozic AP, AR, asistent účetní apod.)
  • Znalost problematiky bankovních plateb je výhodou
  • Znalost Excelu na uživatelské úrovni
  • Komunikativní angličtinu (B1+)

Firemní benefity:

  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění a sportovní aktivity
  • Jazykové kurzy zdarma a možnosti dalšího vzdělávání (např. ACCA)
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a home office
  • Flexibilní pracovní doba a kratší pracovní týden: 37,5 hodiny
  • Přátelské prostředí mezinárodní společnosti
  • Kariérní růst

Výběrové řízení: 1 kolo, video pohovor

Nástup: Ihned

Pracoviště: Brno-město

Smlouva na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na neurčito.

Pokud vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi vaše CV.

Na spolupráci se těší
Barbora Hanelová, REED – MSS
+420 778 885 854; barbora.hanelova@reedglobal.com;

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic