Connecting...

Back to results list

Shop Assistant

Location: Bratislava Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 3 months ago Reference: 3081100
Máte radi prémiové produkty a viete ich predať? Hľadáte pracovnú príležitosť v oblasti retailu a lákajú Vás práve prémiové značky? Komunikujete radi s ľuďmi a radi by ste využívali anglický jazyk? Pokiaľ ste odpovedali áno, neváhajte a zašlete nám Vaše CV. Pre nášho medzinárodného klienta momentálne hľadáme viacerých Asistentov predaja pre ich nový butik v Bratislave.

Čo bude Vašou náplňou práce?
• profesionálne služby zákazníkom
• konzultatívny predaj prémiovej kávy a kávovarov podľa potrieb zákazníka
• budovanie a udržovanie vzťahov so zákazníkmi
• dohliadanie na vzhľad predajne a prezentáciu výrobkov
• účasť na propagačných akciách
• pomoc manažérovi predajne podľa potreby

Čo od Vás požadujeme?
• cit pre prémiovú značku
• príjemné vystupovanie s výbornými komunikačnými schopnosťami
• skúsenosti v oblasti poradenstva a predaja
• silné zameranie na zákazníka, reprezentatívne vystupovanie
• proaktívny prístup, samostatnosť v rozhodovaní
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Čo Vám náš klient ponúka?
• prácu pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, jedničku vo svojom obore
• príjemný pracovný kolektív
• motivujúce platové ohodnotenie, bonusy z predaja, zľavy na výrobky
• stravenky, vzdelávacie kurzy a školenia, 5 týždňov dovolenky,...

Miesto výkonu práce: Bratislava
Termín nástupu: dohodou

Pokiaľ Vás táto príležitosť zaujala a splňujete vyššie uvedené požiadavky, neváhajte nás kontaktovať a zašlite nám Vaše aktualizované CV.

Na spoluprácu sa teší
Zuzana Veliká
Team Leader Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Tel.: +420 225 985 106, email: zuzana.velika@reedglobal.com
www.linkedin.com/in/zuzanavelika/

Všetky pozície obsadzované REEDom zároveň nájdete na našich webových stránkach www.reedglobal.cz. Podporte nás svojím likom na Facebooku a získate tak aktuálne informácie z trhu, ako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslanie Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov dávate súhlas k zhromažďovaniu, spracovaniu a uchovávaniu Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 101/2000 Sb. o ochrane osobných údajov.