Connecting...

Back to results list

Shop Assistant

Location: BRATISLAVA I Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 3 months ago Reference: 3044744
Máte radi prémiové produkty a viete ich predať? Hľadáte pracovnú príležitosť v oblasti retailu a lákajú Vás práve prémiové značky? Komunikujete radi s ľuďmi a radi by ste využívali anglický jazyk? Pokiaľ ste odpovedali áno, neváhajte a zašlete nám Vaše CV. Pre nášho medzinárodného klienta momentálne hľadáme viacerých Asistentov predaja pre ich nový butik v Bratislave.

Čo bude Vašou náplňou práce?

* profesionálne služby zákazníkom
* konzultatívny predaj prémiovej kávy alebo kávovarov podľa potrieb zákazníka
* budovanie a udržovanie vzťahov so zákazníkmi
* dohliadanie na vzhľad predajne a prezentáciu výrobkov
* účasť na propagačných akciách
* pomoc manažérovi predajne podľa potreby

Čo od Vás požadujeme?

* cit pre prémiovú značku
* príjemné vystupovanie s výbornými komunikačnými schopnosťami
* skúsenosti v oblasti poradenstva a predaja
* silné zameranie na zákazníka, reprezentatívne vystupovanie
* proaktívny prístup, samostatnosť v rozhodovaní
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Čo Vám náš klient ponúka?

* prácu pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, jedničku vo svojom obore
* príjemný pracovný kolektív
* motivujúce platové ohodnotenie, bonusy z predaja, zľava na výrobky
* stravenky, vzdelávacie kurzy a školenia, 5 týždňov dovolenky

Lokalita: Bratislava
Termín nástupu: dohodou / August

Pokiaľ Vás táto pracovná príležitosť zaujala, neváhajte a zašlete nám Vaše CV.

Na spoluprácu sa teší
Zuzana Veliká
Team Leader CZ/SK
REED Sales&Marketing

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov dávate súhlas k zhromažďovaniu, spracovávaniu a uchovávaniu Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 101/2000 Sb. o ochrane osobných údajov.