Back to results list

SharePoint Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 5 months ago Reference: 3043678
Vezető megoldásszállító megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
SharePoint Fejlesztő

Feladatok:

• Microsoft SharePoint alkalmazásfejlesztés és alkalmazástámogatás
• Specifikáció, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés, dokumentálás
• SharePoint designer segítségével workflow létrehozás
• Meglévő SharePoint 2007/2010 rendszer migrálása SharePoint 2013/2016-ra
• C# alapú workflow-k készítése

Elvárások:

• SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismerete, SharePoint telepítési ismeretek
• WebPart programozási készség
• SharePoint Designer tapasztalat
• Megbízható ismeretek ASP.NET és MSSQL területen
• Tapasztalat Server Object Model fejlesztésben
• JavaScript (JQuery), HTML/HTM5, CSS magabiztos ismerete
• SharePoint Management Shell tapasztalat

Előnyök:

• Fejlesztési tapasztalat más API-kon
• Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePointok között
• WPF, WCF ismerete
• Project Server tapasztalat
• VBA programozási ismeret
• Team Foundation Server ismeret
• Jártasság verziókövető rendszerek használatában

Amit kínálunk:

• Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek
• A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
• Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
• Rugalmas munkavégzés
• Fiatalos, dinamikus csapat

Lokáció:
Budapest

Elérhetőség:
Hegedűs Flóra
Flora.hegedus@reedglobal.com
+36 1 8833 518