Back to results list

Service Specialist

Location: OTHER, HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, CZECH REPUBLIC Salary: , Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: about 2 months ago Reference: X3-329620

Našemu mezinárodnímu klientovi - společnosti specializující se oblastí inovativních technologií a řešení v oblasti distribuce a řízení energií (průmyslová automatizace)- pomáháme najít servisního technika, který/á bude realizovat servis elektro výrobků (PLC) a technických řešení přímo v provozovnách u zákazníka.

Popis pozice:

• realizace servisu a náhrady PLC, servis a náhrady operátorských panelů HMI, servis na aktuálním HW
• vytváření programů pro PLC
• konverze starých aplikací do nového HW
• příprava různých projektů, jejich realizace případně podpora
• spolupráce s kolegy z projektového a servisního oddělení a z produktového managementu
• služební cesty - většinou jednodenní výjezdy k jednomu zákazníků po celé ČR, velmi výjimečně vícedenní cestování do zahraničí

Požadavky klienta:

• vzdělání technického charakteru v oboru elektro
• min. 3 roky praxe na obdobné pozici - servis PLC je PODMÍNKA
• osvědčení pro práci v elektrotechnice - vyhláška 50/1978 sb. - § 6
• řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat
• středně pokročilá znalost angličtiny pro porozumění manuálům

A co nabízí klient?

• Zázemí silné stabilní společnosti s nízkou personální fluktuací
• Rozsáhlé možnosti profesního a osobního růstu
• Samozřejmostí je služební vůz i k soukromému užití, notebook a telefon
• Atraktivní plat + možnost ročního bonusu
• Zajímavý balíček benefitů ve formě kafeterie
• 5 týdnů dovolené a 4 sick-days
• Stravenky
• Multisport kartu
• Příspěvek na životní pojištění
• Možnost zvýhodněného vedení běžného účtu u KB

Lokalita: Praha/Písek/Brno (home office)

Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Lukáš Křivanec
Senior Recruitment Consultant Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Tel.: +420 225 985 106
www.linkedin.com/in/lukaskrivanec/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.