Back to results list

Senior / Lead Java developer

Location: Somogy megye Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 2 months ago Reference: X3-410622

Partnercégünk SENIOR JAVA FEJLESZTŐ / VEZETŐ FEJLESZTŐ kollégát keres Somogy megyei irodájába.

A jövőbeli kolléga munkája során mentorálási feladatot is végez majd, hozzásegítve ezzel másokat a szoftverfejlesztés mélyebb megismeréséhez.

Ez a lehetőség Neked szól, ha Téged is motivál, hogy nyugodtabb életkörülmények között, mégis színvonalas környezetben élj és dolgozz. Elkerülve a reggeli csúcsforgalmat, hogy 15 perc alatt a város bármely pontjáról beérj a munkahelyedre.

Elvárások:
• Többéves Java esetleg más objektumorientált (C#, C++) fejlesztői tapasztalat
• Készség a fiatalabb kollégák mentorlására
• Felsőfokú műszaki informatikus, programozó matematikus, matematikus, villamosmérnök vagy fizikus végzettség
• Minél szélesebb körű szakmai tapasztalat a cég által használt technológiákkal:
o Elasticsearch
o Tableau
o Wildfly (JBoss), Tomcat, Jetty, Dropwizard
o Apache httpd, NGinx, Lighttpd, HAProxy
o Java 11, J2EE 7 (EJB3, CDI, JPA, JMS, JAX-RS, JAX-WS, JSF, JSP)
o Hibernate, EclipseLink
o JMS, RabbitMQ
o HTML 5, CSS 3, Angular, React, Javascript, TypeScript
o Ruby, python, shell+awk, groovy
o Google Web Toolkit
o MySQL, Postgres
o Testlink
o SoapUI, Selenium
o Docker, Docker composeI
o Jenkins Swagger
o Logstash
o RMunin, Nagios, Datadog
o Kibana
o SonarQube
o gradle
o ansible
• Angol nyelvtudás

Juttatások, munkakörülmények:
• Iroda a belvárosban, jó munkahelyi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel
• Hazai és nemzetközi ügyfelek
• Alkalmazotti státusz, versenyképes fizetés
• A költözés megoldásában komoly segítséget tud nyújtani a cég
• Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
• Fél év után céges okostelefon
• Kávé / tea / gyümölcs az irodában
• Online képzéseken való részvétel támogatása, amelyek részben munkaidőben is végezhetők

Elérhetőség:
Gréta Dobai
greta.dobai@reed.com
Tel: +36 1 8833 514