Connecting...

Back to results list

Senior Lync Specialist / Lync Expert

Location: ŁÓDŹ Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 3 months ago Reference: 3042592
REED jest wiodącą na rynku brytyjskim firmą doradztwa personalnego zajmującą się profesjonalną rekrutacją i selekcją od 1960 roku.Nasza agencja zatrudnia ponad 3000 pracowników w 400 oddziałach zlokalizowanych w Europie, Australii i na Bliskim Wschodzie. Polski oddział specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecomms, Engineering & Production, Property & Construction, Sales & Marketing.

Aktualnie dla naszego klienta – globalnego lidera usług IT, poszukujemy osoby na stanowisko

Jeśli posiadasz kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań Microsoft Lync, a także bardzo dobrze znasz technologie MS Unified Communications oraz VoIP, cenisz swój dalszy rozwój i chcesz inwestować w siebie – to stanowisko czeka właśnie na Ciebie.

Jakie będą Twoje obowiązki:
• Projektowanie i wdrażanie rozwiązań Lync Server,
• Diagnoza pojawiających się błędów oraz wdrażanie niestandardowych działań naprawczych,
• Konsultowanie z innymi eksperckimi zespołami technicznymi oraz z klientami,
• Pełnienie roli Eksperta podczas tworzenia dokumentacji oraz realizacji przetargów.

Kluczowe kompetencje :
• Projektowanie i wdrażanie rozwiązań Microsoft Lync Server (2010/2013) – mile widziane certyfikaty z tego obszaru,
• Bardzo dobra znajomość MS Unified Communication oraz technologii VoIP,
• Doświadczenie w pracy z Microsoft Windows Server 2003/2008/2012,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającą na pracę w międzynarodowym środowisku – preferowany poziom B2,
• Odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań,
• Umiejętność pracy w zespole oraz radzenia sobie ze stresem związanym z dynamicznym środowiskiem,
• Dobre zdolności komunikacyjne i pozytywne nastawienie do pracy :)

Nasz klient jest wielokrotnym laureatem konkursów wyróżniających najlepszych pracodawców na rynku. Swoim pracownikom oferuje:
• Możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożenia (1-3 miesiące),
• Udział w ciekawych projektach oraz kontakt z najnowszymi technologiami,
• Ciągły rozwój! – szkolenia, programy rozwojowe, kursy umożliwiające zdobycie certyfikatów cenionych w branży oraz podniesienie umiejętności językowych,
• Międzynarodowe środowisko pracy,
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, System MyBenefit (m.i. Karta Multisport),
• Konkurencyjne wynagrodzenie + premie oraz stabilne zatrunienie na podstawie umowy o pracę.