Back to results list

Senior Java Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 24 days ago Reference: 3076242

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat Senior Java szoftverfejlesztői
pozícióra

Az elvégzendő feladatok:
• Heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában működő szoftverek Windows kliensoldali ill. Linux szerveroldali komponenseinek fejlesztése.
• A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása
• Új szoftverfejlesztési projektekben:
o Tervezés
o Implementáció
o Fejlesztői tesztelés
o Kapcsolódó dokumentációk készítése

Elvárások:
• gyakorlat Microsoft Windows alapú fejlesztésekben
• stabil GUI fejlesztői és objektum-orientált nyelvi alapok
• stabil Java nyelv ismeret (legalább 5 év gyakorlat)
• tapasztalat legalább néhány fős fejlesztői csoport irányításában, feladatok modulbontásában, kiosztásában, összehangolásában
• programnyelv-független, nyitott gondolkodásmód
• rendszerszintű gondolkodásmód, áttekintőképesség
• fejlesztői szintű adatbázis-kezelői ismeretek (SQL)
• Java GWT, Oracle Weblogic ismerete előny
• Delphi, C/C++ nyelvek ismerete előny
• Linux fejlesztői környezet ismerete előny
• mobil platform (Android, iOS) fejlesztői ismeret előny
• szoftver-ergonómiai ismeret előny

Amit ígérünk munkatársainknak:
• Versenyképes fizetés
• Sokszínű, változatos, érdekes munka
• Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
• Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet

A munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat:
Seres Rita
Rita.seres@reedglobal.com
06 1 8833-514