Back to results list

Senior Java Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: about 1 month ago Reference: 3043250
Szoftverfejlesztő megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Senior Java Fejlesztő

Feladatok:

• Dán nagykereskedő teljes ETL folyamatának ás adattárházának GCP-be való költöztetése,
• Ügyfelek felhőbe történő transzformációjának támogatása, megoldhatatlannak látszó problémák áthidalása innovatív felhőszolgáltatások és technológiák használatával,
• Komplex IT problémákra gyorsan magas minőségű megoldások szállítása azáltal, hogy ismered a feladatra legjobban használható felhős technológiákat és azokból ügyesen “legózol” össze egy működő rendszert,
• A Google Cloud Platform szolgáltatásainak mély ismerete, az újdonságok naprakész követése,
• Munkád legfontosabb végterméke a kód, amit írtál, de amikor szükség van rá, meggyőzően prezentálod javaslataidat a nem-technikai szereplők számára is.

Elvárások:

• Minimum 3 év java fejlesztői tapasztalat
• SQL magabiztos ismerete
• Érdeklődés a BigData világ iránt
• Rendszerszemlélet és gyors gondolkodás
• Kreatív problémamegoldó készség
• Tanuló szemlélet
• Jó kommunikációs és tárgyalási készség magyarul és angolul

Előnyök:

• Felhős környezetben szerzett tapasztalat, előny, ha ez Google Cloud Platform
• BigData tapasztalat
• Adattárház fejlesztésben, ETL folyamatokban szerzett tapasztalat
• Vizualizációs eszközök ismerete (Tableau, Qlik, Microstrategy, stb.)

Amit kínálunk:

• Innovatív projekteken dolgozhatsz cutting edge technológiákkal
• Nálunk nem csak a céges szintű tudásmenedzsment biztosítja számodra a tanulási lehetőségeket, hanem olyan projekteken dolgozhatsz, ahol a tanulás része a munkának, hiszen folyton új problémákra kell megoldást találni
• Rugalmas munkavégzési lehetőség
• Emberközpontú és korrekt hozzáállás

Lokáció:
Budapest

Elérhetőség:
Hegedűs Flóra
Flora.hegedus@reedglobal.com
+36 1 8833 518