Back to results list

Senior Java Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3039793

Követeléskezeléssel foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Java fejlesztő

Elvárások:
• Java szerver oldali fejlesztői tapasztalatot (Wicket vagy más web application framework),
• Webes technológiák ismerete (Javascript, HTML, XML, CSS, SCSS),
• Spring, Hibernate ismerete
• Git vagy SVN verziókövető rendszer használatában való jártasság,
• Precíz, hatékony munkavégzés,
• Minőségorientált szemlélet,
• Új technológiák megtanulására való hajlandóság,
• Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
• Angol nyelvtudás (szakmai angol) kommunikációs szinten.

Előny:
• Wicket tapasztalat,
• JUnit jártasság,
• Agilis módszertanok ismerete (scrum, kanban),
• AJAX ismerete (ExtJS és/vagy jQuery),
• Oracle, PL/SQL programozási tapasztalat,
• Jenkins / Hudson ismerete,
• Atlassian termékek (pl. Jira) használatában szerzett gyakorlat,
• Zurb Foundation tapasztalat,
• SOAP, JSON ismerete,
• Selenium ismerete,
• Linux tapasztalat.

Kihívások, melyekkel munkád során találkozni fogsz:
• Java / Apache Wicket alapú fejlesztések kivitelezése,
• Java keretrendszer alapú, Oracle adatbázis hátterű üzleti szoftver fejlesztése és támogatása,
• Architekturális tervezési és fejlesztési feladatok,
• Release management feladatok,
• Csapattagok támogatása a Java és Javascript technológiák területén.

Amit a cég nyújt:
• Versenyképes fizetést,
• Hosszú távú munkalehetőséget,
• Egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet – karriermenedzsmentet,
• Széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
• Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,
• Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,
• Biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
• Jól felszerelt, modern munkahelyet (IntelliJ Ultimate Edition) és kellemes, fiatalos környezetet,
• Nemzetközi projektben való részvételt.

Lokáció: Budapest

Kontakt:
Hegedűs Flóra
flora.hegedus@reedglobal.com
+36 1 883 3518