Back to results list

Senior Java Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3039754
Hazai szoftverfejlesztő megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Java fejlesztő

Feladatok

• Budapesti ügyfeleknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása
• Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

Elvárások

• Java, JavaEE - legalább 1 alkalmazás szerver platform mélyebb ismerete
• proaktivitás, jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, önálló strukturált gondolkodás
• 3-5 év szoftverfejlesztői tapasztalat, elsősorban Java nyelven, JavaEE architektúrában
• HTML és CSS tapasztalat
• konstruktivitás, csapatban gondolkodás képessége
• írás-olvasás angol nyelven, legalább szakmai szövegek

Előnyök

• AngularJS ismerete
• IBM WebSphere, Oracle WebLogic, JBoss, valamint Oracle és DB2 adatbázis szerverek közül egy vagy több ismerete (konfigurálás, használat)
• IBM BPM ismerete
• Agilis módszertanok ismerete
• Banki vagy biztosítói szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Kisebb szakmai csoportok irányításban szerzett tapasztalat
• SOA, ESB megoldások ismerete

Lokáció: Budapest

Kontakt:
Hegedűs Flóra
flora.hegedus@reedglobal.com
+36 1 883 3518