Back to results list

Senior IT Sales Consultant

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: 10 months ago Reference: 3519855
Hazai és nemzetközi piacon egyaránt jelenlévő szoftverfejlesztéssel, egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Senior IT Sales Consultant munkatársat.

Amit kínálnak:
• Versenyképes bér
• Folyamatos szakmai és nyelvi képzés
• Családias környezet, kutya- és biciklibarát munkahely
• Fiatalos, lendületes csapat

Főbb feladatok:
• Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon
• Új ügyfelek akvirációja
• Dedikált meglévő ügyfelkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása
• Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása
• Értékesítési folyamatok adminisztrációja
• Árajánlatok készítése és kezelése

Elvárások:
• 4-5 év IT sales-ben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Felsőfokú (gazdasági) végzettség
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
• Kiváló kommunikáció szóban és írásban
• Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás
• Önálló munkavégzés, proaktivitás
• Ügyfélközpontúság
• Megbízhatóság, precizitás