Back to results list

Sales Consultant Praha

Location: OSTRAVA Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3047094
Baví Vás obchod a máte zkušenosti s akvizicemi? Preferujete zdravý životní styl?
Pro předního poskytovatele benefitů v oblasti sportu a relaxace hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Sales Consultanta / Obchodní zástupce se zaměřením na získávání nových firemních klientů. Budete se potkávat se zástupci firem, převážně HR. Pokud máte zkušenosti v obchodě a je Vám blízka oblast sportu a zdravého životního stylu, neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

Mezi hlavní náplň vaší nové kariéry bude:

* aktivní vyhledávání a oslovování nových klientů firemních zákazníků (HR, jednatelé společností)
* prezentace produktů společnosti, příprava a realizace nabídek, cenových kalkulací a prezentací
* příprava informačních / propagačních materiálů podporujících prodej
* aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
* pravidelný reporting výsledků nadřízenému

Váš profil:

* SŠ / VŠ vzdělání
* zkušenosti jako obchodní zástupce pro firemní klientelu
* vynikající komunikační a prezentační schopnosti
* samostatnost, flexibilní přístup, orientaci na výsledek
* řidičský průkaz sk. B

Společnost nabízí:

* příjemné a přátelské pracovní prostředí
* možnost kariérního rozvoje
* vlastní time-management
* pracovní kontrakt na IČO / HPP
* motivující fixní složku platu + variabilní část

Lokalita: Ostrava a okolí
Nástup: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Pro další informace o pracovní příležitosti mě můžete kontaktovat prostřednictvím sítě LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/lubosverner
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic nebo twittru: @JobsinCzech

Na spolupráci se těší
Luboš Verner
Consultant Sales&Marketing
REED
tel: 220 873 606