Back to results list

Sales Consultant

Location: Praha,Brno,Ostrava Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: about 1 month ago Reference: 3103702
Baví Vás obchod a máte zkušenosti s akvizicemi? Aktuálně hledám, pro předního poskytovatele benefitů v oblasti sportu a relaxace, vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Sales Consultanta / Obchodní zástupce se zaměřením na získávání nových klientů. Pokud máte zkušenosti v obchodě a je Vám blízka oblast sportu a zdravého životního stylu, neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

Mezi hlavní náplň vaší nové kariéry bude:
• aktivní vyhledávání a oslovování nových klientů (zástupci firem)
• prezentace produktů společnosti, příprava a realizace nabídek, cenových kalkulací a prezentací
• příprava informačních / propagačních materiálů podporujících prodej
• aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• pravidelný reporting výsledků nadřízenému

Váš profil:
• SŠ / VŠ vzdělání
• min. 2 roky zkušeností na obchodní pozici
• zkušenost s B2B prodejem
• vynikající komunikační a prezentační schopnostisamostatnost, flexibilní
• přístup, orientaci na výsledek
• komunikativní úroveň anglického jazyka
• řidičský průkaz sk. B

Společnost nabízí:

• příjemné a přátelské pracovní prostředí
• možnost kariérního rozvoje
• vlastní time-management
• pracovní kontrakt na IČO
• fixní složku platu + variabilní část závislá na úspěšnosti

Lokalita: Praha / Brno / Ostrava (jedna z těchto lokalit)
Nástup: dohodou

Pokud Tě tato příležitost zaujala, neváhej mi zaslat vaše CV.
Na spolupráci se těší,

Luboš Verner
Consultant Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Tel.: +420 225 985 106
LinkedIN: www.linkedin.com/in/lubosverner/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních