Sales Administration Specialist with English, Spanish or German

Location: Třebíč Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: 19 days ago Reference: 3048622
REED hledá kandidáta na pozici Sales Administrator Specialist pro mezinárodní výrobní společnost sídlící na Vysočině. Tato pozice nabízí každodenní komunikaci v cizím jazyce se zahraničními partner a zajímavé zkušenosti z oblasti obchodu.

Pracovní náplň:
• Komunikace především v anglickém, španělském nebo německém jazyce
• Práce se zákaznickými portály
• Zpracovávání zákaznických cenových objednávek
• Zakládání, údržba cen a zpracovávání cenových rozdílů v SAP
• Pravidelné sledování, analýza četnosti a výše cenových rozdílů, případné vystavování dobropisů a vrubopisů
• Organizace zákaznických návštěv a setkání, vytváření prezentací
• Podpora Key Account Manager
• Účtování cestovních výdajů, plánování zahraničních služebních cest (Onesto systém), správa pracovního času v SAPu

Firemní benefity:
• Atraktivní platové ohodnocení + až 3 měsíční mzdy ročně navíc
• 6 týdnů dovolené
• 1.000 Kč/měsíc příspěvek na péči o zdraví
• Flexibilní pracovní doba (možný i home office)
• Firemní stravování, školka
• Až 20.000 Kč/rok na jazykové vzdělávání
• Preventivní zdravotní péče zdarmapenzijní připojištění
• Kulturní a společenské akce pro zaměstnance
• Každodenní využívání znalostí cizích jazyků

Koho hledáme:

• SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
• Aktivní znalost anglického/španělského/německého jazyka na úrovni min. B2
• Roční pracovní zkušenost
• Znalost SAPu výhodou
• Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Dobré komunikační schopnosti, týmový duch, samostatnost, zodpovědnost
• Řidičský průkaz skupiny B

Lokalita: Nová Ves u Třebíče
Pracovní doba: Flexibilní
Nástupní datum: Ihned / na dohodě
Výběrové řízení: 2 kola pohovorů

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Jana Lauermannová, REED – MSS
+420 727 947 609; jana.lauermannova@reedglobal.com, https://www.linkedin.com/in/janalauer

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.