Back to results list

Rendszerszervező

Location: BUDAPEST, HUNGARY Salary: , Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: X3-384158

Hazai szoftverfejlesztő megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
• Ügyfeleknél különböző rendszerszervező feladatok ellátása (specifikációk írása, adatbázis tervezés, felhasználói felület tervezés)
• A feladatok között megjelenhet technikaibb feladat is például: interface-ek részletes tervezése és log olvasása
• A munkavégzés elsősorban a cég ügyfeleinél Budapesten történne, azonban későbbi külföldi projektfeladatnál eseti kiutazásokra lehet számítani

Elvárások:
• Legalább 2 éves rendszerszervezői tapasztalat
• Tapasztalat: specifikációk írásában, adatbázis tervezésben, felhasználói felület tervezésben
• Technikai affinitás (például logok olvasásában)
• SQL ismeret
• Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság, önállóság és strukturált gondolkodás
• Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök:
• Az alábbi technolólógiák ismerete előnyt jelent: XML, JSON, REST API
• Agilis módszertanok ismerete
• Banki vagy biztosítói domain ismeret

Miért csatlakozz partnercégünkhöz?
• Mert egy családias, rugalmas cégről van szó, akik odafigyel a munkatársaira
• Mert teret adnak a munkatársaik kezdeményezéseinek
• Mert izgalmas, értelmes feladatokon dolgoznak
• Mert kihasználhatod a mentori képességeidet

Lokáció: Budapest

Kontakt:
Dobai Gréta
greta.dobai@reedglobal.com
+36 1 8833 514