Back to results list

Ředitel pobočky Kladno

Location: KLADNO Salary: Salary Negotiable
Sector: Accountancy & Finance Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3073444
Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní banku s bohatou historií, hledá REED vhodného kandidáta na pozici Ředitele pobočky v Kladně. Pokud máte zkušenost s firemním bankovnictvím a s vedením týmu, můžete být vhodným kandidátem na tuto pozici.

Náplň práce:
* Aktivní účast na akviziční a poradenské činnosti v oblasti poskytování bankovních produktů a služeb
* Zajištění plnění obchodní a finančího plánu pobočky
* Řízení, vedení a motivace podřízených s cílem zajistit maximální efektivnost a vysokou produktivitu
* Aktivní správa menšího portfolia firemních klientů
* Jednání s management banky a reporting výsledků

Váš profil:
* Min. SŠ, ideálně VŠ ekonomického zaměření
* Praxe na bankovní pozici alespoň 5 let
* Znalost bankovních produktů a služeb především v oblasti firemního bankovnictví
* Zkušenost s vedením menšího týmu
* Znalost AJ nebo NJ podmínkou
* Výborné komunikační a prodejní dovednosti
* příjemné vystupování a orientace na zákazníka

Náš klient nabízí:
* Samostatnou a odpovědnou pozici, prostor k seberealizaci
* Stabilní prostředí finanční instituce s dlouhou tradicí
* Konkurenceschopné platové ohodnocení a systém zaměstnaneckých výhod
* Plochou organizační strukturu banky, krátké a rychlé rozhodovací procesy

Lokalita: Kladno

Termín nástupu: dohodou

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, jste zajisté vhodným kandidátem pro našeho klienta. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně, prosím, přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/petra.hlavata

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materialů dáváte souhlas ke shromáždování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů v souladu se zákonec č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.