Back to results list

Raktárvezető

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3075297
Partnerünk a világ egyik legnagyobb elektromos alkatrész értékesítője, franciaországi projektjének vezetésére keres raktárvezető munkatársat határozott időre.

Feladatok:
- Raktári folyamatok irányítása (szállítás - kimenő és beérkező áruk – felügyelete)
- 4 fős csapat napi operatív feladatainak irányítása, munkájuk segítése
- Franciaországi és magyarországi telephely közötti kapcsolattartás
- Szállítás koordinálása, megfelelő minőség biztosítása a folyamatok során
- Kapcsolattartás a vevőkkel
- Vevőkiszolgálás támogatása, speciális vevői igények kiszolgálása
- Raktár rendben tartása, esetenként segítség az áruszállításnál
- Biztonsági előírások betartatása

Elvárások:
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 év tapasztalat
- Felsőfokú angol nyelvtudás VAGY középszintű angol és francia nyelvtudás
- Jogosítvány
- Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
- Határozott idejű munkaviszony – előreláthatólag 10 hónap - vállalása

Munkavégzés helye: Franciaország, Saint Nazaire

Bérezés: bérezés megegyezés szerint + lakhatás és megélhetés támogatás + céges autó + ki- és hazautazás, illetve az ottartózkodás alatt egyszeri hazautazás támogatása