Back to results list

Quality auditor

Location: Apostag Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: 20 days ago Reference: 3102522
Ügyfelünk, amerikai tulajdonú multinacionális cég, amely prémium minőségű fém alkatrészeket gyárt az autóipar számára.
Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:
Quality Auditor
Feladatok:
• Gyártásközi minőségügyi ellenőrzések, vizsgálatok elvégzése – beleértve a vizuális, méréses és sablonos ellenőrzéseket
• Nem-megfelelőség esetén az elkülönítés végrehajtása, a mérnökség értesítése és támogatása az eltérés felderítésében
• Az ellenőrzések dokumentálása és jelentése, archiválása, amennyiben szükséges
• Termékek konténereinek címkézésének és jelölésének ellenőrzése, szükség szerint javítása
• Minőségellenőrző sablonok állapotának ellenőrzése és adott esetben a javítás, karbantartás kezdeményezése
• Mérnökség, termelés szakmai támogatása
• Kimutatások, jelentések előkészítése, adatgyűjtés
• Folyamatjavítási, minőségjavítási változtatások, projektek kezdeményezése és azokban való aktív részvétel
• Minőségügyi belső és külső auditokra való felkészülés támogatása, lebonyolításban való
aktív részvétel

Elvárások:
• Középfokú végzettség (érettségi)
• Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
• Fémmegmunkálás, autóipari gyártás, sorozatgyártás területen szerzett tapasztalat
• Sablonkezelésben való jártasság
• Önálló motivált munkavégzés
• Műszakos munkarendben való munkavégzésre hajlandóság
• Microsoft Excel alapszintű ismerete
Előny:
• Minőségellenőrzési irányelvek ismeret
• ISO/TS minőségirányítási rendszerek ismerete
Lokáció: Apostag, Bács – Kiskun megye
Kontakt:
Szabó Ágnes
agnes.szabo@reedglobal.com,06/1 88 33 512