Connecting...

Back to results list

Project Manager - Aplikacje Systemów Analityki Procesowej

Location: WROCŁAW Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: about 1 month ago Reference: 3042942
W związku z rozwojem naszego Klienta  poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Project Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie działań związanych z zarządzaniem projektami.

Zadania:

 - Zarządzanie projektami Aplikacji Systemów Analityki Procesowej w przemyśle;
 - Koordynowanie działań zespołów projektowych;
 - Odpowiedzialność za całościowe przygotowanie projektów (techniczne i ekonomiczne);
 - Współuczestnictwo w negocjacjach handlowych;
 - Współpraca i rozwój kontaktów handlowych z klientami firmy;
 - Zakup elementów składowych oraz negocjacje z poddostawcami;
 - Wsparcie techniczne dla działu sprzedaży;
 - Przygotowywanie zapytań handlowych.

Wymagania:

 - Wykształcenie wyższe techniczne;
 - Mile widziana certyfikacja w zakresie Project Managementu;
 - Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikacje w międzynarodowym środowisku;
 - Praktyczna wiedza z zakresu rozwiązań systemów Analityki Procesowej;
 - Doświadczenie w zarządzaniu projektami pod względem finansowym i technicznym;
 - Umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych;
 - Gotowość do częstych podróży służbowych;
 - Prawo jazdy kategorii B;
 - Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość realizacji wykonywanych zadań;
 - Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.