Back to results list

Produktový inženýr

Location: BRNO Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3045479
Baví Vás řízení projektů ve vývoji od začátku až do konce? Chcete ovlivňovat funkci a kvalitu vyvíjeného produktu?

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost v oblasti automotiv, hledá REED vhodného kandidáta na pozici Produktového inženýra, který bude pověřen vedením projektu.

Na této pozici bude Vaším úkolem:
• Zajišťování podpory vývoje pro projekty v sériové výrobě
• Sestavování plánu vývoje
• Zodpovědnost za dodržování plánu, za koordinaci a postup jednotlivých úkolů
• Koordinace vývojového týmu-schvalování dokumentace, designu, prototypů
• Komunikace s vývojovým týmem a zákazníky po celém světě

Váš profil:
• Vzdělání technického zaměření - strojírenství
• Znalosti v oblasti konstrukce, technologie a řízení projektu
• Zkušenosti s vývojem a výrobou plastových částí
• Dobrá znalost AJ

Klient nabízí:
• Práce v atraktivním zázemí silné mezinárodní společnosti
• Velmi motivující platové ohodnocení a další benefity
• Vynikající odborná příprava a školení
• Příležitost pro kariérní růst

Místo pracoviště: Brno nebo Vysočina
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší Lenka Zůfalá, REED – Engineering +420 702 093 129; lenka.zufala@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.