Back to results list

Pricing Analyst

Location: Prague Salary: 600000 - 700000 CZK Per Annum
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: 13 days ago Reference: 3065498

Baví Vás práce práce s čísly a Excelem? Jste fandou auto / moto? Pro mezinárodního výrobce pneumatik, hledám Pricing Analystu. Na této pozici budete analyzovat profitabilitu jednotlivých zákazníků, kalkulace bonusů pro zákazníky a ceníky jejich služeb.

Náplň práce:
* zpracovnání a vyhodnocování obchodních a marketingových dat zákazníků v ČR a SK
* zpracovnání datových podkladů a specifických informací
* adhoc reporty a analýzy
* spolupráce se Sales and Marketing ředitelem

Požadavky:
* SŠ / VŠ vzdělání
* min. 1 rok zkušeností na obdobné analytické pozici (i brigádní zkušenost)
* znalost Excelu a dalších datových programů výhodou
* analytické a logické myšlení
* zájem o auto-moto segment
* samostatnost, pečlivost, dobré interpretační schopnosti
* komunikativní angličtina výhodou

Co má pro Vás klient připravené:
* motivující platové ohodnocení
* stabilní a různorodou práci v kanceláři s výhledem na Prahu
* vzdělávací kurzy Excelu
* stravenky v hodnotě 150 Kč
* Multisport kartu

Místo pracoviště: Praha 4
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Na spolupráci se těší
Luboš Verner
Recruitment Consultant Sales & Marketing
REED
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic nebo Twitteru @JobsinCzech