Back to results list

PL/SQL Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 3 months ago Reference: 3043593
Egyedi alkalmazás fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PL/SQL Fejlesztő

Feladatok:
•Meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében, valamint új projektek megvalósításában való részvétel
•Egyedi fejlesztési feladatokban való részvétel, fejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban. Együttműködés a fejlesztői csapattal, vezető fejlesztővel
•Oracle PL/SQL alapú alkalmazások fejlesztése az üzleti elvárásoknak megfelelően
•Üzleti logika adatbázis oldalon való megvalósítása főleg Oracle adatbáziskezelőben
•Fejlesztésekhez kapcsolódó tervezési, tesztelési, dokumentálási és támogatási feladatok ellátása
•Új technológiai lehetőségek felismerése, kiértékelése mind gyakorlati alkalmazhatóságuk, mind bevezethetőségük szempontjából

Elvárások:
•Oracle adatbázis és a PL/SQL fejlesztői tapasztalat (legalább 1-2 év)
•Szakmai tanulási hajlandóság,új technológiák követése
•Programtervezési ismeretek
•SOAP, XML technológiák ismerete
•Technológiai szintű szervezési, elemzői képesség
•Rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség a változásokhoz
•Igény és képesség az önálló munkavégzésre
•Informatikai szakmai angol nyelvtudás
•Rendszerben gondolkodás képessége
•Megbízhatóság, pontosság, jó problémamegoldó képesség
•Jó problémamegoldó képesség

Előnyök:
•Felsőfokú informatikai végzettség (folyamatban lévő is lehet)
•Angol nyelvtudás
•Alkalmazás szerver, middleware technológiák területén szerzett tapasztalat
•Verziókezelő rendszer ismerete
•Pénzügyi, banki ismeretek, hasonló projektekben való részvétel

Amit kínálunk:
•Határozatlan idejű, hosszú távú együttműködés
•Dinamikus, fiatalos csapat
•Szakmai fejlődési lehetőség

Lokáció:
Budapest

Elérhetőség:
Hegedűs Flóra
Flora.hegedus@reedglobal.com
+36 1 8833 518