Back to results list

Oracle PL/SQL Developer

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: 30 days ago Reference: 3076246

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó megbízónk számára keresünk munkatársat a következő pozíció betöltésére:
Oracle PL/SQL fejlesztő

Az elvégzendő feladatok:
• A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása
• Oracle PL/SQL fejlesztő (Microsoft Windows/Linux) – heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában működő szoftverek adatbázis-oldali, esetenként szerveroldali komponenseinek fejlesztése.
• Új szoftverfejlesztési projektekben:
 Tervezés
 Implementáció
 Fejlesztői tesztelés
 Kapcsolódó dokumentációk készítése

Elvárásaink:
• legalább 3 év gyakorlat Oracle PL/SQL fejlesztésekben
• gyakorlat komplex adatbázis tervezésben
• legalább alapfokú Oracle adatbázis adminisztrátori ismeretek
• rendszerszintű gondolkodásmód, áttekintőképesség
• legalább alapfokú jártasság Java nyelvben előny
• jártasság MySQL, MSSQL rendszerekben előny
• Linux fejlesztői környezet alapszintű ismerete előny
• TCP/IP, hálózati programozás ismeret előny
• IT biztonság, kriptográfia területén szerzett gyakorlat előny

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Sokszínű, változatos, érdekes munka
• Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
• Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet

Munkavégzés helye: Budapest
Kapcsolat:
Győri Tamás
tamas.gyori@reedglobal.com
+361/88-33-588