Back to results list

Operatív beszerző

Location: Fót Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Temporary
Shift Type: N/A Applications: 2
Posted: about 2 months ago Reference: X3-458228

Nemzetközi készletgazdálkodással, szállítmányozással foglalkozó partnerünk számára keresünk hosszú távra munkatársat.

Az alábbi feladatokban vehetsz részt:

• Direkt és indirekt anyagok, szolgáltatások beszerzése a vevői igények szerint,
• Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal,
• Anyagok és szolgáltatások biztosítása az ütemezésnek, szerződött kondícióknak és minőségi követelményeknek megfelelően,
• A termékek gyártási ideje alapján elvárható szállítási határidők figyelembe vételével a gyártási, mennyiségi és árproblémák kezelése a beszállítóval, illetve a társosztállyal,
• A beszerzési megrendelések nyomonkövetése, fuvarszervezéshez szükséges adatok és dokumentációk biztosítása,
• Beszállítói reklamációk koordinálása,
• Számlák ellenőrzése, továbbítás a pénzügyi osztály felé; mennyiségi, illetve ár szempontból a hibás számlák ügyintézése,
• Aktív részvétel az esetleges szállítói visszáruk szervezésében,
• Riportok készítése, elemzése a beszállítók számára,
• A munkakörhöz kapcsolódó feladatok adminisztrálása.

Fő elvárások:

• Felsőfokú végzettség, előny a logisztikai, kereskedelmi, közgazdasági,
• 1-3 éves beszerzői tapasztalat,
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
• Erős számítástechnikai ismeretek: Word, Excel, Outlook, Oracle,
• Alaposság és megbízhatóság,
• Párhuzamos projekteken történő munkavégzés szoros határidők betartásával,
• Elhivatottság az egyéni és a csapat célkitűzések teljesítésével szemben.

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség,
• Teljes home office lehetőség betanulást követően,
• Napi 8 óra munkavégzés kötetlenül,
• Széles körű béren kívüli juttatások, egészségbiztosítás, éves bónusz.