Back to results list

Obchodní zástupce – FMCG, drogistické zboží

Location: OLOMOUC Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 3
Posted: about 1 month ago Reference: 3046048

Máte zkušenosti jako obchodní zástupce a baví Vás FMCG? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v oblasti drogerie, hledám obchodního zástupce pro oblast Olomoucka a Severní Moravy. Na této obchodní pozici budete mít zodpovědnost za prodejní výsledky na zákaznících – velké nákupní domy a drogerie. Pokud jste komunikativní osoba, která miluje kontakt se zákazníky, zašlete mi prosím Váš životopis.

Náplň práce:

* objednávání nového zboží pro zákazníky

* zodpovědnost za prodejní výsledky v regionu

* vyhledávání nových obchodních příležitostí

* domlouvání prodejních aktivit na místě prodeje

* administrativní práce

Váš profil:

* SŠ vzdělání

* zkušenosti jako obchodní zástupce v oblasti FMCG

* řidičský průkaz B a ochota cestovat

* komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Klient nabízí:

* zázemí mezinárodní společnosti

* bohatý benefitní systém

* fixní + variabilní plat

* stabilní práci na HPP

Lokalita: Olomoucko
Nástup: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Pro další informace o pracovní příležitosti mě můžete kontaktovat prostřednictvím sítě LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/lubosverner
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic nebo twittru: @JobsinCzech

Na spolupráci se těší
Luboš Verner
Consultant Sales&Marketing
REED