Back to results list

Obchodní manažer

Location: Prague Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: 15 days ago Reference: 3108235
Máte obchodní zkušenosti v oblasti stavebnictví? Víte, jak to chodí v této branži a rádi byste své znalosti a dovednosti prodali v přední světové společnosti zabývající se stavebními prvky se společensky odpovědnou firemní kulturou? Pokud ano, rádi se o Vás dozvíme! REED pro tohoto zajímavého klienta hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Oblastního obchodního manažera.

Náplň práce:
• zvyšování tržního podílu ve svěřeném regionu Čechy v souladu s firemní strategií
• rozvíjení a vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
• hledání nových obchodních příležitostí – projektů – jak u stávajících tak i nových klientů
• provádění pravidelných návštěv u zákazníků v souladu se strategií společnosti
• realizace marketingových aktivit
• soustavné sledování trhu a konkurence
• plánování, provádění a vyhodnocení aktivit se zákazníky

Váš profil na pozici:
• SŠ/VŠ vzdělání – ideálně stavebního či obchodního směru
• min. 2 roky zkušeností na obdobné obchodní pozici v oblasti stavebnictví
• výborné komunikační a prezentační schopnosti
• pozitivní osobnost s reprezentativním vystupováním se silnou prozákaznickou orientací
• středně pokročilá znalost anglického jazyka
• řidičský průkaz sk. B

Klient nabízí:
• zázemí silné mezinárodní společnosti se zajímavou firemní kulturou
• motivující platové ohodnocení, bonusy a benefity
• služební automobil i k soukromému užívání

Lokalita:
Praha
Termín nástup: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Lukáš Křivanec
Recruitment Consultant Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Tel.: +420 225 985 106, email: Lukas.Krivanec@reedglobal.com
www.linkedin.com/in/lukaskrivanec/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.