Back to results list

Microsoft Rendszertámogató

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Technology Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3043813
Magyar tulajdonú, titkosított mobilkommunikációval, informatika biztonsággal kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk

Microsoft Rendszertámogató kollégát.

Az elvégzendő feladatok:
• Windows szerverek üzemeltetése (2008r2, 2012r2)
• A cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetése, támogatása
• Rotációban történő ügyelet és rendelkezésre állás
• Hybrid rendszerek tervezésében részvétel és támogatása Senior kollégáknak
• Hálózati Ismeretek alkalmazása

Elvárásaink:
• Windows rendszerekhez tartozó jártasság
• Nyitottság a különböző technológiák iránt (Linux, VMware, Cisco)
• Hálózati ismeretek komplex rendszerek üzemeltetéséhez
• Informatikai biztonságtudat és elhivatottság
• Legalább MCP Windows minősítés
• Magas fokú rendszerszemlélet
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat (Sys Admin)
Előnyt jelent:
• Windows minősítés (MCSA. MCSE)
• Virtualizációs technológiák magas fokú ismerete (Hyper-V, VMware)
• Releváns hálózati ismeret Windows és Cisco/VPN technológiákban
• PowerShell script nyelv ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
• Sokszínű, változatos, érdekes munka
• Versenyképes fizetés
• Lehetőség a legújabb technológiák kipróbálására, bevezetésére
• Fejlődési lehetőség
• Belvárosi iroda
Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:
Seres Rita
Rita.seres@reedglobal.com
+36 1 8833 514