Back to results list

Marketing Specialist

Location: Prague Salary: Salary Negotiable
Sector: Sales & Marketing Job Type: Permanent
Posted: about 1 month ago Reference: 3100380
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti pneumatik, aktuálně REED hledá vhodného kandidáta na pozici Marketing Specialist. V případě, že máte zkušenosti s ATL komunikací v oblasti automoto, baví vás tato oblast, prosím zašlete Váš životopis.

Jaká bude Vaše náplň práce:
• příprava ATL marketingových aktivit (TV, časopisy, online)
• dennodenní komunikace s mediálními agenturami v ČR a zahraničí
• administrativní podpora marketingového týmu
• reporting

Jaké jsou požadavky:
• SŠ / VŠ vzdělání
• předchozí zkušenost z oblasti marketingu v oblasti auto-moto / pneu
• analytické a logické myšlení
• zájem o auto-moto segment
• pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu
• pokročilá znalost anglického jazyka, úroveň B2

Klient nabízí:
• motivující platové ohodnocení
• stabilní a různorodou práci v kanceláři s výhledem na Prahu
• vzdělávací kurzy Excelu
• stravenky v hodnotě 150 Kč
• Multisport kartu

Místo pracoviště: Praha 4
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší,
Luboš Verner
Consultant Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Tel.: +420 225 985 106
LinkedIn: www.linkedin.com/in/lubosverner/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.