Connecting...

Back to results list

Majster Robót Sanitarnych

Location: WARSAW Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 16 days ago Reference: 3107044
Naszym klientem jest międzynarodowa firma z wieloletnim doświadczeniem w sektorze budownictwa ekologicznego, działająca w Polsce od kilkunastu lat. W związku z prowadzeniem dużego kontraktu z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

MAJSTER ROBÓT SANITARNYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

koordynowanie i nadzór robót podwykonawców z ramienia Generalnego Wykonawcy
analiza dokumentacji technicznej, projektowej i kontraktowej
sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
nadzorowanie jakości realizowanych robót sanitarnych przy budowie stacji uzdatniania wody
przygotowywanie produkcji w zakresie wyszukiwania dostawców i podwykonawców
prowadzenie negocjacji handlowych oraz rozmów dotyczących współpracy i parametrów technicznych urządzeń i instalacji
nadzór nad zgodnością prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego
zapewnienie jakości i terminowości wykonywanych prac
prowadzenie korespondencji z inwestorem, projektantami oraz z podwykonawcami i dostawcami
koordynowanie i rozdział robót na powierzonym terenie
stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia wyższego technicznego (inżynieria sanitarna)
co najmniej 4 lat doświadczenia przy robotach z zakresu inżynierii sanitarnej podczas budowy lub przebudowy stacji uzdatniania wody lub oczyszczalni ścieków
znajomości warunków kontraktowych FIDIC
dyspozycyjności

Oferujemy:

zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
możliwość rozwoju zawodowego
pakiet socjalny