Connecting...

Back to results list

Magazynier (Warehouseman )

Location: Kobyłka Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: 2 months ago Reference: 3070324
Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku. W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing.

W związku z rozwojem struktur naszego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

Zarządzanie przestrzenią oraz towarami na magazynie.
Sporządzanie niezbędnej dokumentacji magazynowej.
Przygotowywanie urządzeń do wysyłki, realizacja zamówień.
Obsługa systemu magazynowego.
Koordynacja wysyłek towarów, współpraca z firmami transportowymi (głownie przesyłki międzynarodowe).
Wyjazdy na montaże i uruchomienia.
Zamawianie niezbędnych części podczas wyjazdów zagranicznych.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie.
Umiejętnośc pracy w zespole.
Dokładność, sumienność i skrupulatność.
Znajomośc języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki.
Gotowość do wyjazdów słożbowych.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji na rynku.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Atrakcyjny system wynagrodzeń.