Back to results list

Logisztikai Folyamatmérnök

Location: Sopronkövesd Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 3
Posted: 2 months ago Reference: X3-454728

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk lelkes kollégát Logisztikai Folyamatmérnök pozícióba, Sopronkövesdre.

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria rendszer
• Kellemes, energikus munkahelyi légkör
• Attraktív munkakörnyezet

Főbb feladatok:

• Az ellátási lánc gördülékeny és rugalmas működésének támogatása, a súrlódásmentes folyamat biztosítása az alapanyag beérkezéstől a késztermékek vevőhöz történő kiszállításig/beszállításig.
• Külső és/vagy belső vevői (logisztikai) reklamációk esetén a probléma feltárásának és megoldásának koordinációja, ezzel együtt járó adminisztrációs feladatok ellátása.
• A beszállítókkal való együttműködést érintő törvényi és belső logisztikai szabványok és előírások betartatása, az ezzel kapcsolatos reklamációkezelés, problémamegoldás támogatása, nyomonkövetés és riportálás feladatok ellátása.
• Logisztikai folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások:

• Logisztikai területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvismeret
• Felhasználói szintű PC ismeretek - Ms Office (excel)
• Probléma megoldó eszközök/metódusok ismerete (8D, 5WHY, Ishikawa)

További információk:

Dóra Varga
Recruitment Consultant
Procurement & Supply Chain - MSS
Address: 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky str. 12.
E-mail:dora.varga@reedglobal.com