Back to results list

MANAŽER LOGISTIKY

Location: Kraj Vysočina Salary: Salary Negotiable
Sector: Procurement & Supply Chain Job Type: Permanent
Posted: 2 days ago Reference: 3067303
Pro zkušené a motivované kandidáty nabízí v současnosti REED jedinečnou pracovní příležitost na pozici MANAŽER LOGISTIKY v automotive společnosti a spolu s tím i šanci podílet se na důležitých strategických projektech.

Náplň práce:
• Zajistit hladký chod interních logistických procesů v rámci automotive společnosti
• Denní plánování výroby a řízení dodávek k zákazníkům (termíny, kapacity, dodací lhůty, náklady atd.)
• Starost o vedení celého logistického oddělení (cca 130 lidí)
• Určování pracovních priorit a dosahování cílů oddělení
• Nastavení efektivního fungování procesů, sledování/snižování nákladů, vyhodnocování, optimalizace a rozvoj logistických procesů
• Komunikace a spolupráce napříč společností (př. výroba, nákup, zákaznický servis, …)
• Dohlížení na dodržování stanovených procesů, předpisů a postupů

Váš profil:
• Vzdělání v oboru logistika a transport, technické obory nebo ekonomika
• 3 roky zkušenosti z oblasti logistiky, plánováním, skladovým hospodářstvím z automotive prostředí – komplexní znalost procesů a souvislostí, klíčových metrik a KPIs, kontakt se zákazníkem, atd.
• 2 roky ve vedoucí pozici (pozice manžerů, supervizorů, team leaderů, koordinátorů) - leadership, schopnost motivovat, týmový hráč
• Pokročilá znalost AJ – každodenní komunikace
• Zodpovědný přístup, schopnost samostatného rozhodování, pro-aktivita
• Velmi dobré organizační dovednosti, schopnost prioritizovat

Náš klient nabízí:

• Příležitost pracovat v rámci silné mezinárodní společnosti
• Využívání cizího jazyka
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Systém zaměstnaneckých benefitů (13. plat, další finanční benefity , flexibilní pracovní doba, dovolená navíc atd.)
• Přátelský kolektiv

Lokalita: Kraj Vysočina

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Věra Šmahová, REED – Engineering
+420 727 902 036; vera.smahova@reedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.