Back to results list

Könyvelő

Location: N/A Salary: Salary Negotiable
Sector: Accountancy & Finance Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 5
Posted: 7 days ago Reference: 3168365
Szeretnél Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, üzleti és adótanácsadó vállalatánál dolgozni? Ha a válaszod igen, akkor te Te vagy a mi emberünk!

Nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk szakembert könyvelő pozícióba, tanácsadási területre.

Ha Te leszel az új munkatársunk, az alábbi feladatokra kell majd számítanod:

• Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
• Zárásokban való részvétel
• Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően
• Adóbevallások készítése
• Hatóságokkal való kapcsolattartás (KSH, NAV, MNB)
• Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, számviteli kérdések megválaszolása
• Egy kisebb szakmai csapat munkájának az irányítása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
• Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
• Van már legalább 2 év tapasztalatod teljes körű könyvelésben
• Középszinten ismered és használod az angol nyelvet
• Magabiztosan kezeled a MS Office-t (elsősorban Excel és Word)

Mit kínálunk?
• Hosszútávú, fejlődésekkel teli munkalehetőséget
• Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatásokat
• Mobiltelefon használatot
• Lehetőséget arra, hogy továbbképzéseinken szakmai tudásod gyarapítsd
• Városközponthoz közeli, jól megközelíthető munkavégzést
• Élet- és utasbiztosítást

Állás, munka területe(i):
• Pénzügy, Könyvelés
• Könyvelés
• Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület