Back to results list

Könyvelő

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Accountancy & Finance Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: 1
Posted: 5 months ago Reference: 3042426
Könyvvizsgálattal, adótanácsadással foglalkozó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat hosszú távra a következő munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:
— Cégek teljes körű könyvelése, adózási és ellenőrzési feladatok ellátása
— Beszámolók készítése, auditok lebonyolítása
— Adóbevallások készítése, adófolyószámla egyeztetés
— Riportok és KSH statisztikák készítése
— Aktív részvétel havi, negyedéves és éves zárásban, adóhatósági vizsgálatokban
— Együttműködés a cégek ügyvédeivel kintlévőség behajtási tevékenység, peres eljárások kapcsán
— Részvétel a cégcsoport konszolidációs feladataiban
— Junior kollégák proaktív támogatása a napi munkában

Elvárások:
— Gazdasági, pénzügyi, számviteli felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
— Teljes körű könyvelésben szerzett 2 év tapasztalat
— Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
— Jó kommunikációs képesség, proaktív hozzáállás
— Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)
— Szakmai igényesség
— Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
— Dinamikus csapat
— Stabil szakmai háttér, sokszínű munka
— Folyamatos fejlődési lehetőség
— Versenyképes bérezés és juttatások
— Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület