Connecting...

Back to results list

Kierownik Projektu

Location: WARSAW Salary: Salary Negotiable
Sector: Engineering Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: 2 days ago Reference: 3095069
Dla naszego klienta, firmy budowlanej specjalizującej się w budownictwie przemysłowym w związku z dynamicznym rozwojem portfela projektów i klientów, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Projektu.

Obowiązki:

 - Kompleksowe zarządzanie projektami w zakresie powierzonego budżetu, zakresu prac, harmonogramu umownego
 - Udział w przygotowywaniu ofert techniczno – handlowych
 - Odpowiedzialność za jakość prac
 - Kontakty z Inwestorem
 - Zarządzanie potencjałem roszczeń
 - Raportowanie o statusie prac / prognozowanym wyniku projektu
 - Współpraca z pozostałymi zespołami zaangażowanymi w projekt na różnym etapie

Wymagania:

 - Wykształcenie wyższe techniczne – instalacje mechaniczne lub sanitarne
 - Min. 5 lat doświadczenia w firmie wykonawczej na podobnym stanowisku
 - Doświadczenie w realizacji zakładów przemysłowych
 - Doświadczenie w ofertowaniu
 - Umiejętność kierowania wielobranżowym zespołem dla realizacji kontraktów projektowych i wykonawczych
 - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym