Back to results list

Kárügyintéző

Location: BUDAPEST Salary: Salary Negotiable
Sector: Multilingual Shared Services Job Type: Temporary
Posted: 3 days ago Reference: 3141421
Nemzetközi biztosításközvetítési és kockázatkezelési területen tevékenykedő partnerünk számára munkatársat keresünk hosszú távra Kárügyintéző munkakörbe.

Az alábbi feladatokban vehetsz részt:
• Bejövő hívások fogadása,
• Ügyfelek beazonosítása a kárrendezési rendszerben,
• Kárfelvételek végig vitele, károk elbírálása,
• A kárrendezéshez szükséges dokumentumok bekérése, érkeztetése és feldolgozása,
• Futáradatok egyeztetése, adatrögzítés,
• Az ügyfelek tájékoztatása a kárrendezéssel kapcsolatban,
• Kimenő hívások indítása folyó kárügyekkel kapcsolatban.

Fő elvárások:
• Érettségi,
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Jó kommunikációs készség,
• Határozott fellépés,
• Stressz és monotónia-kezelés képessége,

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Kiváló munkakörnyezet, belvárosi munkavégzés (Corvin-negyed),
• Cafeteria fél év után,
• Munkaidő: H-P: 8:45-17:15